STYLIZACJA

Może to budzić nasz wewnętrzny sprzeciw, ale zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, jesteśmy w dużej mierze oceniani po wyglądzie i po ubiorze. Specjaliści są zgodni – zmiana stylu ubierania się może znacząco zmienić nasze życie. Czasami rewolucja w szafie to naprawdę jedyne, co dzieli nas od wymarzonego awansu. Osobiście znam ludzi, których kariera zawodowa nabrała rozpędu w momencie, kiedy zdecydowali się oddać w ręce stylistki.

Nie każdemu z nas sztuka komponowania garderoby przychodzi naturalnie. Możesz być geniuszem w swojej dziedzinie, ale dobranie odpowiednich butów do ubioru ma prawo Cię przerastać. I podobnie jak wtedy, kiedy ludzie zwracają się do Ciebie po radę w Twojej dziedzinie, Ty masz możliwość skorzystać z pomocy specjalistki do spraw doboru odpowiedniego kroju koszuli. 

Już samo czyszczenie szafy to rozpoczęcie nowego etapu. Ubrania mają dać Ci komfort psychiczny i pewność siebie, dlatego muszą być zgodne z Twoim charakterem, osobowością i potrzebami. Pokażę Ci  co i na jaką okazję włożyć, zaproponuję jak budować zestawy ubrań i łączyć kolory. Nasza współpraca sprawi, że Twoja samodzielność i pewność w doborze odpowiednich ubrań i dodatków znacznie wzrośnie.

Podczas wspólnych zakupów pokażę Ci na co zwracać uwagę przy doborze garderoby, jak odnaleźć najodpowiedniejsze fasony dla Twojej figury i najwłaściwsze kolory dla Twojego typu urody. A przy okazji nie zmarnować pół dnia w sklepie!

Zakupy pod okiem specjalisty uchronią Cię przed wydawaniem pieniędzy na rzeczy, których w przyszłości nigdy nie założysz, lub które zamiast podkreślać Twoje atuty, uwydatnią niedoskonałości. 

Pokażę Ci jak robić mądre i rozsądne zakupy. Wcale nie trzeba mieć dużo rzeczy, żeby się móc ciekawie ubrać na każdą okazję. Wystarczy mieć kilka ODPOWIEDNICH rzeczy.

 Taka wyprawa trwa zwykle od 3 do 4 godzin (w przypadku męskich zakupów często w zupełności wystarczają 3 godziny). Tyle zazwyczaj zajmuje skompletowanie zestawów na cały sezon. Oczywiście, jeśli z jakiegokolwiek względu będziesz potrzebował/a więcej czasu – na zakupy, do namysłu, żeby zmierzyć tę samą rzecz kilkakrotnie przed podjęciem ostatecznej decyzji – możesz na mnie liczyć. Zostanę przy Tobie tak długo, jak długo będzie to potrzebne!

Jeśli obecność specjalistki u boku sprawi, że poczujesz się pewniej, będziesz mogła/mógł korzystać z mojego wsparcia, za każdym razem kiedy uznasz, że jest Ci ono potrzebne.

Co więcej! Kiedy już poznam Twoje upodobania, a Ty nie będziesz miał/a czasu na bieganie po sklepach, będę mogła zrobić zakupy za Ciebie i dostarczyć Ci je do domu, gdzie spokojnie je przymierzysz. To z czego zrezygnujesz, oddam do sklepu.

Co zyskasz?

Czas i spokój 😊 Pokaże Ci jak się ubierać oraz czego powinnaś unikać, poznasz atuty swojej sylwetki, znajdę stylizacje dopasowane do Twojej sylwetki oraz stylu życia.

Standardowy czas trwania usługi: 4h

Planujesz ślub, a po usłyszeniu tych wszystkich krew w żyłach mrożących opowieści o wizytach w salonach sukni ślubnych boisz się tam wejść bez odpowiedniego wsparcia? A może nie wierzysz, że Twoja Mama, lub przyjaciółka dobrze Ci doradzi?

Możesz liczyć na moje wsparcie, od stworzenia lookbook’a z fasonami odpowiednimi dla Twojej figury i osobowości, poprzez zarezerwowanie terminów wizyty w salonach, same wizyty, a także moją obecność i wsparcie przy przymiarkach! 

Ponadto pomogę Ci dobrać najlepsze dodatki, doradzę, co lepsze, welon, czy wianek, poszukam z Tobą idealnych butów i bielizny i nie pozwolę Ci się na żadnym etapie załamać!

Co zyskasz?

Spokój i przyjemność z zakupów ślubnych.

Standardowy czas trwania usługi: 5h

Na pewno znasz ten problem – szafa pęka w szwach, a Ty nie masz co na siebie włożyć. Albo wybierasz się na zakupy, wydajesz fortunę na tonę ubrań, a w domu okazuje się, że do niczego nie pasują.
Wspólny przegląd szafy z profesjonalną stylistką ma na celu wybranie rzeczy, które są właściwe dla Ciebie pod względem kroju i koloru.

Z pasujących do Ciebie rzeczy skompletuję bazę ubraniową oraz ocenię czego jeszcze brakuje.
Z posiadanych już przez Ciebie ubrań stworzę nowe zestawy i zaproponuję Ci, jak je ze sobą łączyć, żeby wyglądały pięknie i niebanalnie.

Przy wyborze, będę kierowała się nie tylko Twoim typem kolorystycznym i kształtem sylwetki, wezmę również pod uwagę Twój styl życia, rodzaj pracy, jaką wykonujesz oraz Twój typ osobowości.

Pokażę Ci w jaki sposób łączyć ze sobą różne elementy garderoby, tak, by Twój wygląd za każdym razem był zgodny z Tobą i Twoimi preferencjami co do stylu. Żebyś nie musiał/a wydawać milionów na nowe ciuchy i tracić cennego czasu na zastanawianie się co założyć.

Podejmę się przeglądu każdej szafy! Bez względu na płeć, wiek i upodobania. I bardzo lubię wyzwania!

Co zyskasz?
Porządek w szafie, w głowie i w ubiorze. Twoja szafa będzie uporządkowana zgodnie z zasadami garderoby kapsułowej, zrobi się w niej więcej przestrzeni, a Ty będziesz miał/a więcej czasu na rzeczy istotniejsze, niż zamartwianie się garderobą.

Standardowy czas trwania usługi: 4h

To ukłon w stronę tych zapracowanych, tych, którym rodzinne obowiązki nie pozwalają na oddanie się szaleństwu zakupów… A także tych, którzy po prostu zakupów nie lubią – nie ma takiego obowiązku!

Wystarczy, że powiesz mi jakiego rodzaju rzeczy potrzebujesz i w jakim budżecie chcesz się zmieścić, a ja prześlę Ci linki do wybranych rzeczy i podobnie jak to się dzieje podczas zwykłych zakupów, to Ty ostatecznie zdecydujesz czy chcesz to kupić, czy szukamy dalej.

Jak pracujemy?

1. Wysyłasz mi e-mail opisując swój styl życia, ze swoimi zdjęciami, oraz dotychczasowymi stylizacjami. Określasz jaki masz budżet zakupowy.

2. Ja przygotowuję dla Ciebie propozycje.

3. Tworzę gotowe zestawy ubrań.

4. W ustalonym terminie otrzymujesz e-mail z gotowymi zestawami, linki do sklepów oraz ściągę z komentarzem, na co powinnaś/eś zwracać uwagę.

Prościej być nie może! 😊

Metamorfoza to najbardziej kompleksowa usługa. W ciągu jednego dnia mój zespół będzie do Twojej wyłącznej dyspozycji. Po co to wszystko? Żebyś zobaczył/a wyraźnie jak piękną kobietą/przystojnym mężczyzną jesteś. Uwieczniony na zdjęciach rezultat kompleksowej metamorfozy, to największy talizman, który zawsze doda Ci pewności siebie w chwilach zwątpienia. 

 

Jak to wygląda w praktyce? 

1. Zaczynamy od rozmowy przy pysznej kawie lub herbacie i śniadaniu.

2. Ruszamy na wspólne zakupy do sesji.

3. Zabieram Cię do fryzjera, następnie wykonuję Ci makijaż do sesji zdjęciowej.

4. Ostatnim etapem jest sama sesja – to jest najlepsza zabawa 😊 a pamiątka w formie pięknych kadrów zostaje na całe życie.

Metamorfozę możemy rozłożyć na dwa dni i wzbogacić o usługę przeglądu szafy, lekcji makijażu, wizyty u kosmetyczki. Tak naprawdę zawartość tego pakietu zależy wyłącznie od Ciebie. 

Standardowy czas trwania usługi – cały dzień