SZKOLENIA
I WARSZTATY

Najlepsza inwestycja i prezent dla samego siebie, ale również dla ważnych dla nas osób. Szkolenia pozwolą Ci nabyć umiejętności, które umożliwią Ci przejęcie kontroli nad własnym wyglądem i stylem. Już nigdy nie spojrzysz z zazdrością na “zrobione” koleżanki, myśląc, że sama chciałabyś tak potrafić.

Zarówno szkolenia jak i warsztaty są też doskonałym pomysłem dla firm, które chciałyby w oryginalny sposób podziękować swoim pracowniczkom, przy okazji umożliwiając im integrację w przyjaznym, kobiecym gronie. Zorganizowane szkolenie może stanowić piękny prezent z okazji Dnia Kobiet.

Jest to również doskonała alternatywa dla wieczorów panieńskich lub urodzin – w takim wypadku będę miała dla Panny Młodej/Jubilatki cudowną niespodziankę!

WARSZTATY INDYWIDUALNE

Modą i kolorami należy się bawić, ale trzeba robić to umiejętnie. Dzięki analizie kolorystycznej nauczysz się jak łączyć ze sobą kolory by pasowały zarówno do Twojej karnacji jak i osobowości. Profesjonalna analiza kolorystyczna odbywa się przy użyciu specjalnych chust, uszytych z odpowiednio dobranych materiałów. Dzięki temu można dokładnie określić typ kolorystyczny klientki lub klienta i wybrać najbardziej pasujące kolory. Nie musisz martwić się notatkami – po spotkaniu otrzymasz ode mnie pisemne wskazówki, które pomogą Ci utrwalić świeżo nabytą wiedzę!

Czas trwania usługi: 2 h

Tajemnica perfekcyjnego wyglądu tkwi przede wszystkim w świadomości własnych zalet, a dopiero w drugiej kolejności wad. Zazwyczaj popełniamy błąd skupiając się wyłącznie na tych drugich i kompletnie zapominając o tym, czym możemy się pochwalić. Ta zasada działa zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn.

Sprawy nie ułatwiają też nasze błędne wyobrażenia na temat własnego wyglądu.

Profesjonalna analiza sylwetki trwa około 2 godzin i składa się z kilku etapów. Na początek określa się proporcje oraz typ figury. Kolejny krok to dokładne przeanalizowanie słabych i mocnych stron sylwetki oraz dobranie najodpowiedniejszych dla niej fasonów. Właściwie przeprowadzona analiza sylwetki nie może obejść się bez określenia kształtu twarzy, oraz proporcji poszczególnych elementów ciała względem siebie.

Jak zawsze, dopasowując fasony najlepsze dla Ciebie, nie zapomnę o Twoich upodobaniach i stylu życia jaki prowadzisz.

Nie musisz martwić się notatkami – po spotkaniu otrzymasz ode mnie pisemne wskazówki, które pomogą Ci utrwalić świeżo nabytą wiedzę!

Czas trwania usługi: 2 godz.

Na dzień dobry rozmawiamy  o preferencjach skóry i jej potrzebach, by wspólnie dobrać takie kosmetyki, formuły i kolory, a i pędzle, by były dobre dla Ciebie i pomogły uzyskać taki makijaż, jaki chcecie. Z mojego doświadczenia wynika, że w tym momencie najlepiej wycisnąć wiedzę z makijażystki, jak z cytrynki 😉Tutaj nie ma niemądrych pytań, cokolwiek chodzi Ci po głowie – odważ się i zapytaj! Jeśli chcesz wykonam też przegląd Twojej kosmetyczki. Każdy krok omawiamy i powtarzamy wspólnie, tak by podkreślić zalety, a ukryć mankamenty. Bo choć zasady konturowania czy blendowania są dostępne od ręki, to każda twarz jest inna, i uwagi profesjonalisty pozwolą  zrozumieć lepiej kształt naszego oka czy twarzy. To jest bardzo cenne!

– Dobieram odpowiednią pielęgnację dla Twojej skóry i przypominam o dobrych nawykach pielęgnacyjnych.

– Wykonuję stopniowo na jednej części twarzy dobrany idealnie pod Ciebie makijaż i podpowiadam jak każdy element łatwo odwzorować na drugiej stronie.

– Krok po kroku wykonujesz makijaż na drugiej stronie twarzy. Jeśli zdarzają się potknięcia – nic nie szkodzi. Jestem od tego, żeby Ci pomóc uzyskać zadowalający efekt. 🙂

– W międzyczasie fotografuję używane kosmetyki, pędzle oraz etapy makijażu. Materiał ten przesyłam później do Ciebie pocztą elektroniczną.

Po lekcji służę Ci pomocą doradczą w zakupach produktów oraz udzielam wskazówek po otrzymaniu zdjęć makijaży wykonanych przez Ciebie w domu.

Czas trwania spotkania: 2 godz.

WARSZTATY
GRUPOWE

Minimalna liczba uczestniczek 5, maksymalna 8. Czas trwania 3 godz.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym warsztacie ? – napisz do mnie

Maksymalna ilość uczestniczek –  30 osób. Czas trwania 3 godz.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym szkoleniu ? – napisz do mnie

Maksymalna ilość uczestniczek –  30 osób. Czas trwania 3 godz.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym szkoleniu – napisz do mnie